نرمکن کاتیونیک پرک

نرمکن کاتیونیک پرک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

با استفاده از نرمکن کاتیونیک پرک می توان به راحتی پارچه ها و یا موادی که نیاز دارند تا در ادامه کار از قابلیت های انعطاف پذیری بهره ببرند استفاده شود. این مواد می توانند با ترکیب شدن در داخل آب باعث به وجود آمدن یک ترکیب شیمیایی شده و به راحتی یک حالت شکنندگی مناسب را در داخل لباس ها و یا منسوجات مختلف ایجاد نماید، تا این مواد بتوانند از کیفیت بسیار بهتری برخوردار باشند.

مدل های مختلفی از نرمکن کاتیونیک وجود دارد که یکی از قوی ترین مدل های این خانواده بزرگ نرمکن کاتیونیک پرک می باشد.

789456 ویژگی های خاص نرمکن کاتیونیک پرک

این نرمکن که به شکل پرک است می تواند به راحتی خاصیت ضد الکتریسیته را در پارچه ایجاد کند و باعث افزایش کیفیت آن میشود. مکانیزم کاری این ماده بر اساس رقیق کردن آب می باشد. این ماده می تواند دمای آب را افزایش داده و مولکول های نرم کن کاتیونیک پرک می توانند الیاف را به راحتی نرم و شکننده نمایند و بعد از مدت کوتاهی این حالت به صورت کامل یکپارچه در لباس باقی میماند. در بسیاری از رنگرزی ها و کارخانه های تولیدی منسوجات از این ماده کاربردی به منظور کاهش سختی مواد و افزایش کیفیت آنها استفاده می شود.این ماده بسیار کاربردی با ایجاد کردن یک خاصیت آبگریز و یا آب دوست به راحتی باعث سفتی یا نرمی پارچه شوند.

این ماده با ایجاد کردن یک فیلم بسیار نازک بر روی لایه آبگریز که می تواند به صورت پنبه ای، ویسکوز و یا پلی استر باشد به راحتی خاصیت نرم کنندگی را به پارچه اضافه نماید. باید در نظر داشت که نرمکن کاتیونیک پرک نسبت به مدلهای قبلی خود هیچ گونه تغییر رنگی را در محصولات به وجود نخواهد آورد و با داشتن ثبات بالا می تواند باعث ماندگاری و تقویت الیاف لباس ها وپارچه ها شود. با استفاده از این مواد هیچگونه خاصیت زردی و یا ایجاد شدن بالکی های مختلف و لغزندگی بر روی پارچه ها به وجود نمی آید و استفاده از نرمکن کاتیونیک پرک می تواند به راحتی عمر لباس ها را تا حدود زیادی افزایش دهد.

7894566

چرا باید در هنگام مصرف نرمکن کاتیونیک پرک دقت نمود؟

این ماده که بسیار قدرتمند می باشد میتواند به راحتی با رقیق کردن آب و افزایش دمای آن باعث تغییر در ساختار منسوجات مختلف نماید و به آنها لطافت خاصی دهد. اما استفاده زیاد و بی مورد از نرمکن کاتیونیک پرک باعث می شود که مواد شکل اصلی خود را از دست و خراب شوند و گاهی به دلیل استفاده زیاد، تغییر رنگ داده و به رنگ زرد تبدیل شوند. استفاده بیش از این مواد می تواند ثبات رنگی را از بین ببرد و در بسیاری از موارد باعث آسیب دیدن بافت لباس می شود.
در صورتی که از نرمکن کاتیونیک پرک استفاده می کنید باید میزان استفاده آن را به دقت بررسی کرده و براساس شرایط کاری و میزان موجود البسه مختلف از آن استفاده نمایید. در بسیاری از رنگرزی ها به منظور اعمال یک رنگ و ثابت نگه داشتن آن می توان از این ماده بسیار کاربردی استفاده نمود.