ضد کف کنس

ضد کف کنس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 ضد کف کنس مناسب ترین آنتی فوم برای شرکت های پتروشیمی و نفتی

بسیاری از فرایند های پتروشیمی و نفت نیازمند استفاده از ضد کف های بسیار قدرتمند هستند، این مواد که از ترکیبات بسیار ویژه ای تشکیل شده اند.. ضد کف کنس می تواند با داشتن قابلیت های بسیار زیاد و همچنین قدرت بالا به راحتی کف های موجود بر روی سطح مایعی را از بین ببرد و مانع از بروز ایجاد فوم بر روی آنها به مدت طولانی شود.

اگر محصولات شما نیازمند استفاده از ضد فوم های بسیار قدرتمند هستند، حتما باید از ضد کف کنس در آنها استفاده شود. استفاده از ضد کف کنس به دلیل داشتن ترکیبات بسیار خاص می تواند به راحتی مایع را در مقابل ایجاد شدن انواع فوم ها محافظت کند و با داشتن غلظت بسیار بالا می تواند مدت زمان بسیار طولانی را در داخل مایع سپری کند و با کنترل کشش سطح مایع و رقیق سازی آن مانع از ایجاد کف در ظرف مایع می شود. ویژگی های بسیار خاص ضد کف کنس

این نوع ضد کف با داشتن قدرت بسیار بالا می تواند در حجم های بسیار کمتری نسبت به آنتی فوم های دیگر استفاده شود و قدرت چند برابری آن برای ایجاد کشش های سطحی بسیار قوی مناسب است. در مایعاتی مانند آب که کشش سطحی تا حدود زیادی معمولی می باشد، استفاد از این نوع ضد کف نیازمند دقت بسیار خاصی است. ضد کف کنس با داشتن قدرت بسیار زیاد می تواند به راحتی در اکتیوهای فعالی چون نفت و یا پتروشیمی ها مورد استفاده قرار گیرد و می تواند به راحتی مانع از ایجاد شدن کف بر روی این مایعات شود. استفاده از ضدکف باعث می شود تا ظرف مایع به راحتی خالی شده و بتوان از تمام ظرفیت های آن استفاده نمود.

m006

ویژگی های بسیار زیاد ضد ف کنس مانند قابلیت تحمل دمای بسیار بالا، باعث شده است که در بسیاری از پالایشگاه ها بتوان از آن استفاده نمود. حتی می تواند به راحتی در مقابل تنش های برشی بسیار زیاد نیز مقاومت کرده و مانع از ایجاد فوم بر روی سطح مایعات می شود. استفاده از ضد کف کنس می تواند تحمل اسیدیته شدن مایع را بسیار افزایش دهد و به راحتی از ایجاد شدن کف های زیاد بر روی مایعات جلوگیری می کند.

چرا باید از ضد کف کنس استفاده کرد؟

این ضد کف را میتوان در مدل سیلیکونی جای داد و از انواع ضد کف های سیلیکونی می باشد، وجود مقدار بسیار زیادی از سورفکتانتهای غیر یونی در داخل این مدل از ضد کف ها می تواند باعث ایجاد یک استحکام بسیار عالی بر روی سطح مایع شود و کشش موجود بر روی مایع را تا حدود بسیار زیادی افزایش میدهد. قدرت بسیار بالا این نوع از ضد کف ها حتی می تواند به راحتی باعث رقیق سازی مایع نیز شود و از این طریق بسیاری از مایع ها را که احتمال به وجود آمدن کف در آن زیاد می باشد را کنترل کند.

ضد کف کنس که از مدل های قدرتمند ضد کف های سیلیکونی می باشد میتوانند به راحتی در بسیاری از مواد و مایعات متخلف استفاده شوند و به راحتی باعث کنترل کف موجود بر روی آن می شود.