دتر جنت آنیونیک

دتر جنت آنیونیک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این محصولات براساس سورفکتانت می باشد و انواع کف کننده ها، افزاینده ها و... از این نوع می باشند. دترجنت آنیونیک که دارای املاح فلزی هستند، را می توانید به راحتی در صابون ها و بخش های مختلف می توان از آنها به عنوان شوینده های آب دوست استفاده نمود. این نوع از دترجنت ها را می توان بر اساس انواع و میزان کف کنندگی آنها تقسیم بندی کرد و هر کدام را می توان در محیط کاری خود مورد استفاده نمود. انواع مختلفی از دترجنت ها وجود دارد که هرکدام کاربردهای مخصوص به خود را دارند. با استفاده از دترجنت که به عنوان شوینده نیز شناخته می شوند، می توان انواع مختلفی از شوینده را تولید کرده و در قسمت های مختلف استفاده نمود.

m0018 دترجنت چیست و چه کاربردی دارد؟

در اصل طراحی و ساخت انواع شوینده ها با استفاده از فرمول های آزمایش خطا ایجاد شده و برای بدست آوردن یک شوینده بسیار مناسب باید ویژگی هایی چون کشش، خیس کنندگی و... را به راحتی بررسی کرده تا بتوان یک دترجنت مناسب طراحی کرد. این نوع شوینده ها در 4 دسته مختلف تقسیم بندی می شوند و شامل، آنیونی،کاتیونی، غیر یونی و آمفوتریک دسته بندی می شوند.
استفاده از این مواد بسیار قوی می تواند به راحتی هر سطح را پاک کرده و تمیزی را به راحتی به ارمغان آورد. دترجنت آنیونیک یکی از بهترین پاک کننده های موجود می باشد که می تواند در انواع صابون ها و یا پاک کننده های ضعیف و شوینده های خانگی مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از دترجنت ها که به نام سورفکتانتها نیز شناخته می شوند به عنوان یک محافظ و ضد اسید نیز شناخته می شوند و می توانند با تمیز کردن بخش های مختلف به راحتی یک محیط عاری از آلودگی را ایجاد کنند. حتی در بسیاری از موارد می توان از انواع به صورت ترکیب شده نیز استفاده نمود تا در شرایط خاص که نیازمند پاکیزگی بسیار زیادی هستند بتوان بهترین عملکرد را به وجود آورد.

m0019

ویژگی های دترجنت آنیونیک چیست؟

انواع استئارات سدیم و پتاسیم و یا املاح آلی را می توانید به راحتی در دترجنت آنیونیک مشاهده کنید و این نوع محبوب از شوینده را می توانید به صورت کاملا مجزا و همانند صابون ها و شوینده های جامد که مقدار بسیار زیادی فلز در آنها وجود دارد مشاهده کنید و یا این موارد را به راحتی در نمک های آلی و صابونهای ضعیف مشاهده کنید. دترجنت آنیونیک با داشتن قدرت پاک کنندگی بسیار بالا می تواند به راحتی هر نوع آلودگی را به خوبی پاک کرده و تمیزی را به ارمغان آورد.

این نوع از دترجنت ها با داشتن خاصیت mild در مقابل سوزش چشم ها بسیار مناسب بوده و افرادی که حساسیت های پوستی دارند، می توانند از این محصول بسیار مناسب استفاده کنند. این مواد بسیار کاربردی امروزه در انواع شامپوها کاربرد دارد و می توان از آنها به عنوان ایجاد کننده خاصیت ضد الکتریسیته نیز استفاده نمود و در صورت استفاده از دترجنت آنیونیک موها می توانند به راحتی شانه شده و آنتی استاتیک بسیار مناسبی دارد.