دتر جنت آنیونیک نانیونیک

دتر جنت آنیونیک نانیونیک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

 

تنوع بسیار بالا در دترجنت ها باعث شده است که به راحتی بتوان از این مواد در تولید شوینده های مختلف استفاده نمود. نمونه جدید این نوع از مواد شوینده با نام دترجنت آنیونیک نانیونیک شناخته می شوند که با استفاده از خاصیت نانو پاک کنندگی بسیار بالاتری را نسبت به دیگر اعضای خانواده خود دارد. این نوع از دترجنت آنیونیک قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارند و می توانند به راحتی هر نوع سطحی را پاک کرده و با استفاده از خواص نانو ماندگاری آن را افزایش دهد.

با استفاده از دترجنت آنیونیک نانیونیک می توان به تولید انواع مختلف مواد شوینده نانو پرداخت و این کیفیت را در تمام محصولات مختلفی که از این ماده تشکیل می شوند، انتقال داد.

m0020

دترجنت چیست و چه کاربردی دارد؟

در گذشته برای ایجاد کردن انواع مواد شوینده فرمول های بسیار زیادی طراحی شده بود که هر کدام از آنها با آزمایش و خطا توانستند به راحتی به بهترین حالت خود تبدیل شوند. حال با تولید انواع دترجنت می توان به راحتی این ماده بسیار ارزشمند را در تولید انواع شوینده ها استفاده نمود و با استفاده از این مواد بسیار کاربردی، انواع صابون ها، شامپو ها و مواد شوینده بسیار مناسب را طراحی نمود.

این مواد به دلیل داشتن خاصیت های بسیار زیاد و البته پاک کنندگی ضعیف تر نسبت به شوینده های صنعتی می تواند به راحتی چشم و پوست را از هرگونه از خطرها محافظت کند و مانع از بروز مشکل در این قسمت های بدن شود. با استفاده از دترجنت آنیونیک نانیونیک که قدرت پاک کنندگی و در عین حال ضد الکتریسیته بسیار بالایی دارد می توان به راحتی یک سطح را پاک کرده و در مدت بسیار طولانی آن را پاکیزه نگه داشت.

این نوع شوینده ها در انواع مختلفی تولید می شوند و می توان آنها را در 4 دسته مختلف تقسیم بندی کرد که شامل موارد زیر می شود.

• دترجنت آنیونی
• دترجنت کاتیونی
• دترجنت غیر یونی
• دترجنت آمفوتریک

m0021

دسته بندی کرد که هرکدام در مواد شوینده مختلف کاربرد فراوانی دارد و یا حتی می توان به راحتی از این مواد به صورت ترکیبی استفاده کرده و سطوح بسیار کثیف و آلوده را به راحتی پاک نمود. حال با تولید انواع دترجنت آنیونیک نانیونیک که نسل جدید این مواد پاک کننده می باشد، می توان به راحتی مواد شوینده ای با عنوان نانو را تولید کرده که قابلیت پاک کنندگی بسیار قوی تری را دارد.

چرا باید از دترجنت آنیونیک نانیونیک استفاده نمود؟

در سال های اخیر رشد علم نانو باعث تولید نوع جدیدی از پاک کننده ها شده است که دترجنت آنیونیک نانیونیک یکی از این موارد می باشد. این مواد بسیار پیشرفته که با استفاده از تکنولوژی نانو طراحی شده اند، می توانند به راحتی یک سطح را پاک کرده و در مدت بسیار طولانی پاک نگه دارند. این مواد حال به دلیل داشتن غلظت بسیار بیشتر، بسیار به صرفه تر بوده و استفاده کردن آنها در مواد شوینده سر می تواند باعث تمیزی و لطافت بیشتر مو شود.

این مواد نسبت به مدل های قدیمی تر از خاصیت های ضد الکتریسیته بسیار بیشتری برخوردار هستند و استفاده از آنها در شامپو و یا مواد شوینده لباس می تواند باعث نرمی و لطافت بیشتر این موارد شود.